KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9513583

nr 951 3583

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Axel Fridell (1894-1935), flicka, stämpelsignerad, motivet: 16x10

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 mars 2015
kl 18:53:33

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell